“Зустріч друзів на галявині маленького принца”

3 липня 2019 р. о 12.00 у Полтавському дендропарку, Полтавський музей авіації і космонавтики, Полтавський театр поезії і пісні ” Надежды Маленький Оркестрик ” спільно з Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного та творчою інтелігенцією міста провели традиційний спільний музейно-мистецький захід “Зустріч друзів на галявині маленького принца” з нагоди Дня народження А. Екзюпері.

"Зустріч друзів на галявині маленького принца"
У Полтавському Дендропарку розгорнулась справжня галявина Маленького принца. До відзначення 119-ї річниці від дня народження французького письменника та авіатора Антуана де Сент-Екзюпері полтавська інтелігенція провела творчу зустріч.

Марина Окара – завідуюча сектором фондів Полтавського музею авіації та космонавтики:

«Всі присутні можуть ознайомитись із сторінками творчості Антуана де Сент-Екзюпері, почути уривки з його праці «МаленькийПринц» і побачити багато речей, які пов’язані з авіаційною тематикою, це речі військових льотчиків періоду 30-40 років»


На зустрічі поети декламували і власні вірші. Наприклад, поетесу Юлію Стиркіну, «Маленький принц» надихнув на створення цього вірша.

«Віршик в мене теж про прив’язаність, як чи можна прив’язуватись до людини чи не можна, це велике питання»

Також в рамках творчої зустрічі учасники мали нагоду взяти участь в інтерактивних заходах та майстер-класах.