Ювілейна виставка військового кореспондента В. Лазарєва «Переможемо!»

Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента підполковника Володимира Лазарєва«Переможемо!»

Звіт за п’ять років творчої діяльності з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

Буремні шляхи військового кореспондента

Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента підполковника Володимира Лазарєва ( звіт за п’ять років творчої діяльності) з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтваКожен з нас пише історію своєї країни. Своїми уподобаннями, вчинками, мріями. Військовий журналіст підполковник Володимир Лазарєв миті історії країни відображає у своїх численних світлинах з передового краю протистояння російській агресії.
Він не просто фотограф або статист подій. Кожна його світлина сповнена емоціями, чуттєвістю та оптимізмом. Роботи Володимира – наче втілення його думок та вражень про оточуючий світ, страшні реалії війни, всеперемагаючу силу духу українських захисників.
Володимир Лазарєв володіє випромінює потужну позитивну енергетику, яку відчуває кожен його співрозмовник, навіть той, хто спілкується з ним уперше.

Він завжди усміхнений та оптимістично налаштований попри усі проблеми буття та негаразди. Він завжди у вирі усіх суспільних подій, і його оцінки та прогнози щодо тих чи інших суспільно-політичних явищ завжди послідовні, виважено-прагматичні та обґрунтовані глибоким розумінням їх історичної сутності. Він завжди уміє створити оточуючим хороший настрій і має чудову здатність об’єднувати навколо себе абсолютно різних за вдачею, характерами та уподобаннями людей.
Підполковник Лазарєв, на мою думку, склався як військовий, як професіонал своєї справи, як людина, як громадянин. Цьому яскраве підтвердження – близько тридцяти календарних років служби у Збройних Силах.

Авіаційний полк, окремий батальйон зв’язку, база зберігання та обслуговування ядерних боєголовок, авіаційно-технічна база, гарнізонний будинок офіцерів, і нарешті професія військового журналіста стали для Володимира не просто шляхом кар’єрного зростання, а й розуміння свого головного призначення – через живе слово показати героїку професії захисника Вітчизни, пробудити у свідомості суспільства не просто повагу до професії військового, а й до високої громадянської відповідальності. Кожна його публікація дихає проблематикою сьогодення військовиків, без прикрас та у доступній формі розкриває сутність своїх героїв. Він не обходить гострих кутів, не ховає очі від «незручних питань», і головне поважає думку співрозмовника навіть тоді, коли вона не сходиться з його особистою. Але свої переконання відстоює і словом, і справами. Володимир Лазарєв освятив долю своїх двох синів, які за прикладом батька стали офіцерами, і у важкий для країни час своїм героїзмом та самовідданістю у зоні АТО/ООС довели, що є гідними продовжувачами традицій свого батька. Він і сам пройшов на сході країни чимало випробувань на витримку та мужність, і разом із тисячами героїв доклав багато зусиль задля того, щоб в Україні знову запанував мир і злагода.

Нинішня фотовиставка робіт підполковника Володимира Лазарєва – це закарбовані миті перебування життя військового кореспондента на Сході України у найгарячіших точках Донбасу. Це зріз відчуттів військовика, який за будь-яких умов прагне бачити світ досконалим. Це німий докір інфантильності, розмитої свідомості, байдужості та усьому, що призвело до визрівання кривавих подій у державі, які стали підтвердженням прописної істини – «Хто не хоче годувати свою армію, – буде годувати чужу…»
І в той же час світлини Володимира – це беззаперечне ствердження віри у святу Перемогу над ворогом.

п-к А.Пушкарев

Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента
підполковника Володимира Лазарєва
з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва


Частина 1


Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента підполковника Володимира Лазарєва ( звіт за п’ять років творчої діяльності) з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва

Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента
підполковника Володимира Лазарєва
з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва


Частина 2


Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента підполковника Володимира Лазарєва ( звіт за п’ять років творчої діяльності) з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва 2

Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента
підполковника Володимира Лазарєва
з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва


Частина 3


Ювілейна урочиста персональна виставка військового кореспондента підполковника Володимира Лазарєва ( звіт за п’ять років творчої діяльності) з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва 3