Вони захищали Батькивщину у повітрі

8 травня 2020 року на офіційній сторінці Полтавськго музею авіації та космонавтики  в мережі Фейсбук до Дня памяті та примирення та дня перемоги у Другій світовій війні відбулася онлайн-трансляція виставки “Вони захищали Батьківщину у повітрі”.

Наша полтавська земля подарувала світові не тільки цілу плеяду відомих винахідників, літераторів і вчених, вона дуже щедра на героїчних і сміливих захисників рідної землі.

Виставка була присвячена авіаторам-полтавцям, які захищали рідну землю в період Другої світової війні

Люди, про яких йшла розмова, не пов’язані між собою родинними зв’язками та особистою дружбою. Але було те, що їх об’єднувало – це кохання до неба разом з великим бажанням за будь-яку ціну захистити свою Батьківщину. Під час виставки були виставлені унікальні речи військових льотчиків часів Другої Світової війни, які були подаровні нашому музею родинами наших герїчних краян.

Виставку проводила завідувач  науково-дослідного сектору  фондів Полтавського музею авіації і космонавтики Окара Марина Юріївна.

Вірність, хоробрість, звитяга – ці якості проявляють, щоб захистити Батьківщину.  Нехай любов до нашої Батьківщини ніколи не покидає усіх нас, буде нам вірною супутницею на все життя.

Нехай у Ваших домівках завжди панує мир і злагода!

Зі святом Вас!

Усі бажаючи переглянути виставку мають можливість зробити це за наданим посиланням.

Приємного перегляду!

httpc://www/Faceboock.com/airandspace.poltava