Ми згадуємо Надію Костянтинівну Кочергу…

З теплотою і вдячністю за багаторічну плідну творчу співпрацю згадуємо Надію Костянтинівну Кочергу. Сьогодні, 13 квітня, їй виповнився б 71 рік. 

Надія Костянтинівна була визнаним професіоналом, талановитим педагогом, досвідченим науковцем, а також дуже порядною, доброзичливою, співчутливою, інтелігентною людиною. Вона щиро любила Полтавщину, Україну.  Докладала всіх можливих зусиль, щоб її учні, вихованці були патріотами, знали історію, культуру Батьківщини, готувалися розвивати її науку і техніку.  Надія Костянтинівна вміла запалити своїми ідеями, пропозиціями  колег, істориків, краєзнавців, науковців, зокрема співробітників Полтавського музею авіації і космонавтики, згуртувати їх на здійснення дослідницьких, просвітницьких проектів, програм, різноманітних заходів.

Здавалося, що її сили були безмежними, енергії й ентузіазму вистачало на безліч корисних справ. Вона розробляла чимало цікавих планів на майбутнє. Однак хвороба  раптово обірвала її життя.

Сумуємо, що Надія Костянтинівна пішла так рано, у повному розквіті творчих сил і задумів. Однак пам’ять про неї збережеться на довгі роки в результатах освітянської справи, якою вона віддано займалася, у виданих нею наукових дослідженнях, у книгах, у музейній експозиції. Впевнені, що її пам’ятатимуть студенти, колеги і всі, кому пощастило з нею співпрацювати та спілкуватися.

Щиро від колективу Полтавського музею авіації і космонавтики

Завідувач      А.М. Пушкарєв